+48 534 636 476

W Fitness Klub Active Style dbamy o kondycję fizyczną i wyjątkowe samopoczucie naszych klientów. Gwarantujemy Wam, że spędzicie tu swój wolny czas w miłej atmosferze ćwicząc z profesjonalistami. 

Nasz Fitness Klub jest jednym z większych klubów w Jarosławiu. Powierzchnia ponad 650 m2 pozwoliła na stworzenie dwóch sal fitnesowych, gabinetu do masażu, największej strefy cross treningu, sauny, siłowni, stanowiska dietetyka oraz przestronnych szatni połączonych z łazienkami. Wszystkie sale są klimatyzowane, wyposażone w najnowszy sprzęt fitness: bossu, kettlebell, trx, sztangi olimpijskie, bumpery, bramę do crossa, strefa cardio (rowerki, orbitreki i bieżnie). Dodatkowym atutem jest parking wokół budynku oraz lokalizacja w pobliżu osiedli mieszkaniowych i centrum.

Fitness Klub Active Style to nie tylko sale treningowe i sprzęt cardio. To także niepowtarzalna atmosfera towarzysząca każdego dnia ćwiczeniom. Zajęcia prowadzone są przez najwyższej klasy specjalistów posiadających odpowiednie kompetencje w zakresie treningu i obsługi Klienta. Ich zaangażowanie i charyzma zapewniają prowadzenie ciekawych, zróżnicowanych zajęć oraz wysoki poziom usług. 

Nasi instruktorzy, trenerzy personalni, dietetyk oraz masażysta z pewnością spełnią oczekiwania Klienta. Oferta Klubu jest urozmaicona- każdy Klient ma możliwość znalezienia czegoś dla siebie i dostosowania treningu do swoich potrzeb i planowanych celów.

W naszej ofercie znajdą się treningi obwodowe, zumba, Step, TBC, BPU, TRX, treningi funkcjonalne, Fatkiller, zdrowy kręgosłup, CROSS TRENING, WOD, a ponadto indywidualnie dopasowany trening personalny oraz program dietetyczny połączony z analizą zdrowia, a w strefie relaksu przyjemne masaże i zabiegi na ciało. Fitness Klub Active Style to nie tylko trening, to także miejsce spotkań, nawiązywania nowych znajomości, odprężenia się i poprawy samopoczucia.

Do tego miejsca z pewnością warto wracać i zostać na dłużej :)
 

SALA FITNESS

Siłownia

STREFA CROSS, WOLNE CIĘŻARY

STREFA CARDIO

DOWOLNA ILOŚĆ OBCIĄZENIASPRZĘTY SIŁOWE

Zapraszamy :) 

W czasie pandemii otrzymaliśmy pomoc PFR Polskiego Funduszu Rozwoju w ramach tarczy finansowej.